ACS880-01-145A-3 ( 75 kW )
ACS880-01-145A-3 ( 75 kW )
ACS880-01-145A-3 ( 75 kW ) (3AUA0000108026)
ADET
Artır Azalt
AÇIKLAMA:
ACS880-01-145A-3 Pcont.max: 75kW, Icont.max: 138A
Boyutlar
Ürün Net Yüksekliği: Genişlik 727 mm
Ürün Net Uzunluğu: 357 mm (milimetre)
Ürün Net Genişliği: 252 mm
Teknik
Muhafaza Sınıfı: IP21
Frekans (f): 50/60 Hz
Giriş Voltajı (U inç): 380… 415 V
Montaj tipi: Duvara monte
Faz Sayısı: 3
Çıkış Akımı, Ağır Hizmet Kullanımı: 105 A
Çıkış Akımı, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 138 A
Çıkış Akımı, Normal Kullanım: 145 A
Çıkış Gücü, Ağır Kullanım: 55 kW
Çıkış Gücü, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 75 kW
Çıkış Gücü, Normal Kullanım: 75 kW