TF140DU-142  ( Termik röle )
TF140DU-142  ( Termik röle )
TF140DU-142 ( Termik röle ) (1SAZ431201R1004)
ADET
Artır Azalt
AÇIKLAMA TF140DU-142 termik aşırı yük rölesi, ana devre için ekonomik bir elektromekanik koruma cihazıdır. Aşırı yük veya faz hatası durumunda motorlar için güvenilir ve hızlı koruma sunar. Cihaz, açma sınıfı 10A'dır. Diğer özellikler sıcaklık dengelemesi, açma kontağı (NC), sinyal kontağı (NO), otomatik veya manuel reset seçilebilir, açma-serbest mekanizma, STOP- ve Test fonksiyonu ve bir açma göstergesi. Aşırı yük röleleri doğrudan blok kontaktörlerine bağlanır. BOYUTLAR Ürün Net Genişlik: 89 mm Ürün Net Yüksekliği: 140 mm Ürün Net Derinlik: 126 mm Ürün Net Ağırlık: 0.82 kg