ACS880-01-105A-3 ( 55 kW )
ACS880-01-105A-3 ( 55 kW )
ACS880-01-105A-3 ( 55 kW ) (3AUA0000108025)
ADET
Artır Azalt
AÇIKLAMA:
ACS880-01-105A-3 Pcont.max: 55kW, Icont.max: 100A
Boyutlar
Ürün Net Yüksekliği: Genişlik 727 mm
Ürün Net Uzunluğu: 357 mm (milimetre)
Ürün Net Genişliği: 252 mm
Teknik
Muhafaza Sınıfı: IP21
Frekans (f): 50/60 Hz
Giriş Voltajı (U inç): 380… 415 V
Montaj tipi: Duvara monte
Faz Sayısı: 3
Çıkış Akımı, Ağır Hizmet Kullanımı: 87 A
Çıkış Akımı, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 100 A
Çıkış Akımı, Normal Kullanım: 105 A
Çıkış Gücü, Ağır Kullanım: 45 kW
Çıkış Gücü, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 55 kW
Çıkış Gücü, Normal Kullanım: 55 kW