ACS880-01-246A-3 ( 132 kW )
ACS880-01-246A-3 ( 132 kW )
ACS880-01-246A-3 ( 132 kW ) (3AUA0000108031)
ADET
Artır Azalt
AÇIKLAMA:
ACS880-01-246A-3 Pcont.max: 132kW, Icont.max: 234A
Boyutlar
Ürün Net Yüksekliği: 965 mm
Ürün Net Uzunluğu: 386 mm (milimetre)
Ürün Net Genişliği: 300 mm
Teknik
Muhafaza Sınıfı: IP21
Frekans (f): 50/60 Hz
Giriş Voltajı (U inç): 380… 415 V
Montaj tipi: Duvara monte
Faz Sayısı: 3
Çıkış Akımı, Ağır Hizmet Kullanımı: 206 A
Çıkış Akımı, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 234 A
Çıkış Akımı, Normal Kullanım: 246 A
Çıkış Gücü, Ağır Kullanım: 110 kW
Çıkış Gücü, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 132 kW
Çıkış Gücü, Normal Kullanım: 132 kW