DCS550-S01-0020-05 ( 9 kW )
DCS550-S01-0020-05 ( 9 kW )
DCS550-S01-0020-05 ( 9 kW ) (3ADT218465R0001)
AÇIKLAMA:
DCS550-S01-0020-05-00-00; DC Dönüştürücüler DCS550 2-Q, 20A, 525V, 3ph, 50/60 Hz
Boyutlar
Ürün Net Yüksekliği: 370 mm
Ürün Net Uzunluğu: 208 mm
Ürün Net Ağırlığı: 11 kg
Ürün Net Genişliği: 270 mm