PSE72-600-70 ( 37 kW )
PSE72-600-70 ( 37 kW )
PSE72-600-70 ( 37 kW ) (1SFA897107R7000)
ADET
Artır Azalt
AÇIKLAMA PSE72-600-70 Yumuşak Yol Verici Maksimum 600V ana voltaj ve 100 - 250V 50 / 60Hz kontrol besleme gerilimi için yumuşak yol verici PSE72-600-70. BOYUTLAR Ürün Net Genişlik: 90.000 mm Ürün Net Yüksekliği: 245.000 mm Ürün Net Derinlik: 185.500 mm Ürün Net Ağırlığı: 2,5 kg